Elma Krom İle Zayıflama

Elma krom, kilo ile başı dertte olan kişilerin öncelikli olarak tercih etmesi gereken ürünlerden biridir. Bu ürün kapsül olarak satılmaktadır. Uzun yıllar deneyip de başarılı olunamayan diyet listelerinin önüne geçerek doğal yapısıyla size zayıflama süresi boyunca etkili bir yardımcı olacaktır. Artık elma krom ile zayıflama çok kolay. İçeriğinde B grubu vitaminler mevcut olmasından dolayı vücudun vitamin dengesini sağlar ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Elma krom içeriğinde Ayçiçek yağı, gliserin, balmumu, su, boyar madde ve balık jelatini yer almaktadır.

Kullanım Önerisi Hakkında

Kullanım şekli ve dozajı açısından dikkat edilmesi gereken bir üründür. Tablet şeklinde piyasaya sunulan Elma Krom kişiyi gün boyu tok ve zinde tutar. Doktorların ve diyetisyenlerin önerileri; günde 1 tablet ve bol su tüketilmesidir. Eğer bu tavsiyeler eşliğinde kullanılırsa oldukça başarılı sonuçlar elde etmek mümkün. Vermesi gereken kilo miktarı eğer 6 kilonun üzerindeyse günde 2 tablet tüketmelerinde sakınca görülmemektedir. Bu durumda tabletler farklı saatlerde ve özellikle aç karnına 2 bardak su ile tüketilmesi tavsiye edilmektedir. İlk kapsül sabah kahvaltısından yarım saat önce alınmalıdır.

Elma krom Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Hamile bayanlar, emziren anneler ve özel reçete ile yaşamanı sürdüren kişilerin kullanımı tavsiye edilmemektedir. Yaş sınırlaması 18-60 arasını kapsamaktadır. Ürünü kullanma süresinden önce doktor önerisi ile kullanması tavsiye edilir. Öğünler arasında bol su tüketimi gereklidir. Aynı zamanda uygun diyet ve spor ile desteklenmelidir. Eğer doz aşımı yaşandığında bitkisel ürünlerden imal edildiğinden dolayı hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Yan Etkileri Nelerdir?

Ürün tamamı ile bitkisel olduğundan dolayı hiçbir yan etki tespit edilememiştir. Diyabetik hastaların bu ürünü kullanabilmesi için doktor tavsiyesi gereklidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *